Získejte automobil na rok zdarma! | Rodinná energie
Rodinná energie a.s. logo
Fungujeme
po celé ČR

Získejte automobil na rok zdarma!


Jezdit skvělým autem celý rok a nezaplatit za to ani korunu? Žádný problém! V rámci naší speciální služby můžete vyhrát bezplatný pronájem nového vozu Škoda Fabia na celých 365 dní. Uhradíme za Vás nejen zapůjčení automobilu, ale i jeho pojištění a veškerý servis.

Užívejte si auto bez starostí s naší společností Rodinná energie a.s.

Auto od Rodinné energie

Podívejte se, jak je to snadné!

Jak se soutěže zúčastnit?

Stačí kliknout na kolonku Chci auto zdarma, vyplnit své telefonní číslo ve formuláři a věřit svému štěstí při losování.

O zbytek se postaráme my.

Pro koho je soutěž určená?

Slosování se může zúčastnit každý zákazník vlastnící platný řidičský průkaz, který v období od 1. 7. 2019 do 30. 6. 2020 uzavře se společností Rodinná energie a.s. smlouvu na dodávky elektřiny či plynu v rámci produktové řady AUTO a u kterého v tomto období dojde k připojení odběrného místa.

Co zaručí smlouva na dodávky?

Uzavřením smlouvy na dodávky energií získáváte ceník AUTO, který garantuje cenu energií nižší než u dominantního dodavatele. Zároveň poskytuje možnost získat bezplatný pronájem automobilu na jeden rok.

Stiskněte žluté tlačítko a jednoduše vyplňte své telefonní číslo

Spojíme se s Vámi a o vše se postaráme

Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám.

Bonus pro všechny!

V Rodince odměňujeme každého, ať už auto na rok vyhrajete, nebo ne. Všichni zákazníci, kteří s námi uzavřou smlouvu na dodávky energií, od nás obdrží příspěvek na revize spalinových cest, které jsou ze zákona povinné. Náklady spojené s kontrolou za Vás uhradíme my!

Podmínky a doplňující informace

Slosování proběhne dne 1. 7. 2020 v 10 hodin v sídle společnosti Rodinná energie a.s. Vůz zde bude pro výherce připravený. Je tedy možné, že z místa soutěže rovnou odjedete svým novým automobilem! Slosování bude veřejné, zúčastnit se jej tedy můžete i Vy. Přijďte, rádi Vás uvidíme!

Pronájem automobilu je zcela bezplatný a je stanovený na dobu jednoho roku. Výherce je povinen vůz vrátit na sídlo společnosti nejpozději do 30. 6. 2021.

Výherce může v automobilu samozřejmě také cestovat a opouštět s ním hranice České republiky. Pohyb vozu je ale omezený na území Evropské unie.

Roční nájezd jsme s ohledem na průměrný roční počet ujetých kilometrů našich zákazníků stanovili na 20 000 kilometrů. Pokud výherce danou vzdálenost překročí, bude mu účtován symbolický poplatek 1 Kč za 1 km bez DPH.

A co případné poškození či nehoda? Nemusíte mít strach, automobil bude mít sjednané povinné a havarijní pojištění se spoluúčastí v hodnotě nejméně 5 000 Kč a nejvýše 10 % ze způsobené škody.

Stiskněte žluté tlačítko a jednoduše vyplňte své telefonní číslo

Spojíme se s Vámi a o vše se postaráme

Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám.

Nezávazná poptávka