Nejlevnější plyn od Rodinné energie | Rodinná energie
Rodinná energie a.s. logo
Fungujeme
po celé ČR

Nejlevnější plyn od Rodinné energie


Cena plynu využívaného na topení, nebo vaření Vám nelítostně roste před očima? Přáli byste si výdaje za spotřebovaný plyn výrazně snížit a ušetřit rodinné finance, které lze využít smysluplněji než na splácení složenek za energie?

Produktová řada NEJLEVNĚJŠÍ PLYN, pro Vás bude to pravé.

Jakou úsporu Vám zaručíme?

S nabídkou levnější ceny energií jste se jistě v minulosti setkali. Takové sliby ale častokrát nesplní očekávání. V Rodince si zakládáme na upřímnosti a otevřenosti.
Pokud Vám přislíbíme nejlevnější plyn na trhu, slovo dodržíme a nejnižší možnou cenu zajistíme.

Jak to funguje?

  • Na rozdíl od velkých dodavatelů a zprostředkovatelů, v Rodince ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně.
  • Cenu energie nemáme nastavenou obecně, ale stanovíme Vám ji přesně na míru tak, aby byla skutečně nejnižší.
  • Sazbu určíme na základě Vašich předchozích vyúčtování. Garantujeme tedy levnější plyn než u předchozího dodavatele.
  • Ve všech případech a přes to, že jste již provedly různá úsporná opatření, jsme schopni Vám pomoci částku za plyn ještě více snížit.

Kolik peněz ušetříme?

Obvyklá spotřeba české domácnosti, která využívá plyn k topení, je 20 MWh.

Cenu plynu dovedeme snížit až o 27,5 %.

To znamená, že s námi můžete ušetřit až 6000 Kč včetně DPH za rok.

Stiskněte žluté tlačítko a jednoduše vyplňte své telefonní číslo

Spojíme se s Vámi a o vše se postaráme

Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám.

Bonus pro všechny!

V Rodince odměňujeme každého. Všichni zákazníci, kteří s námi uzavřou smlouvu na dodávky energie, od nás obdrží příspěvek na revizi spalinových cest, které jsou ze zákona povinné. Náklady spojené s kontrolou za Vás uhradíme my!

Bezpečí a jistota na prvním místě

Přechod k jinému dodavateli energií vzbuzuje obavy a nejistotu. Negativní zkušenost či nejasně formulované podmínky zprostředkovatelů elektřiny a plynu často od změny odradí. Mnoho zákazníků pak raději volí odběr energií od dominantního dodavatele, který díky svému postavení na trhu může nabízet ceny vysoké a nevýhodné.

S Rodinkou se ale ničeho obávat nemusíte. Pocit Vašeho bezpečí je u nás na prvním místě. Všechny vstupní hodnoty, od minulých vyúčtování až po Vaše stávající smlouvy, u nás procházejí dvojí kontrolou. Veškerá čísla, listiny a jiné náležitosti jsou vždy prověřeny dvěma našimi odděleními.

Takto je ošetřena také změna způsobu platby za dodávky energie. Zálohové platby a správnost jejich nastavení vždy zkontrolujeme dvakrát, na dvou různých pracovištích.Samozřejmostí je dvojí kontrola připojení odběrného místa tak, aby nikdy nemohlo dojít k tomu, že zůstanete bez dodávek energie.Jeden náš tým proto připojení odběrného místa zadává a druhý tým jeho připojení kontroluje.

Nemusíte se obávat ani hrozících pokut za předčasné ukončení smlouvy s jiným dodavatelem. Vše zařídíme a deaktivační poplatek za Vás uhradíme my.

Stiskněte žluté tlačítko a jednoduše vyplňte své telefonní číslo

Spojíme se s Vámi a o vše se postaráme

Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám.

Nezávazná poptávka