Na dovolenou zdarma s Rodinnou energií | Rodinná energie
Rodinná energie a.s. logo
Fungujeme
po celé ČR

Na dovolenou zdarma s Rodinnou energií


Láká Vás moře, hory nebo ruch velkoměsta? Můžete kamkoli, a zadarmo! Dovolenou Vám zaplatíme my. S Rodinkou máte šanci vyhrát zájezd v hodnotě 20 000 Kč do destinace dle vlastního výběru.

Získejte nejlevnější cenu energií a dovolenou zdarma k tomu!

Podívejte se, jak je to snadné!

Jak se soutěže zúčastnit?

Stačí kliknout na kolonku Chci dovolenou zdarma, vyplnit své telefonní číslo ve formuláři a věřit svému štěstí při losování.

O zbytek se postaráme my.

Pro koho je soutěž určená?

Slosování se může zúčastnit každý zákazník, který v období od 1. 8. 2019 do 30. 6. 2020 uzavře se společností Rodinná energie a.s. smlouvu na dodávky elektřiny či plynu v rámci produktové řady DOVOLENÁ a u kterého v tomto období dojde k připojení odběrného místa.

Co zaručí smlouva na dodávky?

Uzavřením smlouvy na dodávky energií získáváte ceník DOVOLENÁ, který garantuje cenu energií nižší než u dominantního dodavatele a zároveň poskytuje možnost vyhrát zájezd v hodnotě 20 000 Kč do destinace dle vlastního výběru.

Nejlevnější cena energií a dovolená zdarma


Chcete vyhrát zájezd v hodnotě 20 000 Kč a získat nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu?

Stačí kliknout na kolonku Chci dovolenou zdarma!a ve formuláři zanechat své telefonní číslo.

Spojíme se s Vámi a o vše se postaráme.

Bonus pro všechny!

V Rodince odměňujeme každého, ať už dovolenou vyhrajete, nebo ne. Všichni zákazníci, kteří s námi uzavřou smlouvu na dodávky energií, od nás obdrží příspěvek na revize spalinových cest, které jsou ze zákona povinné. Náklady spojené s kontrolou za Vás uhradíme my!

Podmínky a doplňující informace

Slosování proběhne dne 1. 7. 2020 v 10 hodin v sídle společnosti Rodinná energie a.s. a bude veřejné, zúčastnit se jej tedy můžete i Vy. Přijďte, rádi Vás uvidíme!

Vítěz od nás dostane poukaz na zájezd v hodnotě 20 000 Kč, destinaci a termín si zvolí sám. S veškerou organizací i výběrem rádi pomůžeme a dovolenou poté zařídíme.

Pokud cena zvoleného zájezdu přesáhne 20 000 Kč, nic se neděje! Uvedenou část uhradíme my, zbytek doplatí výherce.

Slosování se může zúčastnit každý zákazník, který v období od 1. 8. 2019 do 30. 6. 2020 uzavře se společností Rodinná energie a.s. smlouvu na dodávky elektřiny či plynu a u kterého v tomto období dojde k připojení odběrného místa.

Stiskněte žluté tlačítko a jednoduše vyplňte své telefonní číslo

Spojíme se s Vámi a o vše se postaráme

Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám.

Nezávazná poptávka