Energie pro rodiny
Rodinná energie a.s. logo
Litomyšl
Na Lánech 764

V rodinném rozpočtu se počítá každá koruna. Neplaťte za energie víc, než musíte

Říká se, že každý má talent na něco. My se vyznáme v oblasti energetiky lépe než kdokoliv jiný. Poraďte se s námi a mějte jasný přehled o svých odběrech elektrické energie a zemního plynu. Porozumějte smluvním podmínkám a všem závazkům, které svým podpisem stvrzujete. A hlavně, vyvarujte se díky tomu zklamání z neprofesionálního jednání, které toto odvětví poslední dobou bohužel provází. I jako zákazník – odběratel máte svá práva.

1. Budeme vám oporou při změně dodavatele


U energií neplatí: čím dražší, tím kvalitnější. Proč tedy odebírat plyn či elektřinu stejné kvality za více peněz? Poradíme vám, jak nejrychleji změnit dodavatele na levnějšího, jaké administrativní náležitosti je nutné vyřídit a nač se při přechodu k Rodinné energii zaměřit.

Šipka

2. Seznámíme vás s našimi produkty i podmínkami smlouvy


Do detailu vám vysvětlíme veškeré náležitosti smlouvy od Rodinné energie. Jde nám totiž hlavně o to, abyste všemu, co podepisujete, rozuměli a souhlasili s tím. I proto vás upozorníme na možná úskalí při nedodržení smluvním podmínek či předčasného ukončení smlouvy.

Šipka

3. Poradíme vám s nastavením měsíčních záloh i vyúčtováním


Taky si občas lámete hlavu nad vyúčtováním, kde se ta výsledná částka vlastně vzala? Nebo nemáte představu, kolik platit na zálohách, abyste nedopláceli ani nepřepláceli? I s tím vám rádi pomůžeme, stačí zavolat na infolinku Rodinné energie.


Jak se stát součástí Rodinné energie?


Hlavně jednoduše a rychle. Každý měsíc s dražším dodavatelem totiž může znamenat večeři v dobré restauraci nebo třeba relaxační masáž. Stačí, když nás kontaktujete přes online formulář nebo na telefonu 466 444 444 a my se o celý proces změny dodavatele postaráme za vás. Protože zkrátka nechceme, abyste se trápili vyplňováním smluv, namísto volného času se svou rodinou.

Obchodní zástupci Rodinné energie vám jednoduchou formou vysvětlí vaše možnosti a pomohou vám nastavit tarif na míru, který můžete podle počtu členů v rodině měnit. Protože čím větší máte rodinu, tím větší výhody získáte. A jak se s vámi obchodní zástupce Rodinné energie spojí? Je jen na vás, jestli po telefonu, při sjednané schůzce u vás doma nebo přímo na naší pobočce. Zkrátka se vám přizpůsobíme, abyste se při jednání s námi cítili co nejpříjemněji. Potencionální úsporu s Rodinnou energií si ale můžete vypočítat už teď pomocí našeho kalkulátoru nebo vyplněním online formuláře, do kterého nezapomeňte přidat kopii vyúčtování. V tomto případě vám pošleme výsledek spočítané úspory přímo na zadaný e-mail.

Ceník
Obchodní podmínky

Kontaktní formulář

Co byste jako zákazník Rodinné energie měl vědět

Mám od Rodinné energie elektřinu

  • Proto v případě poruch dodávek nebo závady na elektroměru kontaktujte přímo svého distributora:

  • Přechodem k Rodinné energii měníte pouze svého dodavatele, tedy toho, kdo kupuje elektřinu na trhu, a na základě aktuálního vývoje cen vám může nabídnout levnější dodávky. Vy jako zákazník poznáte výsledky našeho úspěšného jednání za prvé na ceně, kterou hradíte za dodávky, a za druhé na vzhledu svého vyúčtování.

Mám od Rodinné energie plyn

  • Proto v případě poruch dodávek nebo závady na elektroměru kontaktujte přímo svého distributora:

  • Přechodem k Rodinné energii měníte pouze svého dodavatele, tedy toho, kdo kupuje plyn na trhu, a na základě aktuálního vývoje cen vám může nabídnout levnější dodávky. Vy jako zákazník poznáte výsledky našeho úspěšného jednání za prvé na ceně, kterou hradíte za dodávky, a za druhé na vzhledu svého vyúčtování.

Budujte s námi síť spokojených rodin


Jestli jste s našimi službami spokojení, pomozte i ostatním rodinám ve svém okolí zorientovat se v oblasti energetiky – jenom tím, že jim o Rodinné energii povíte. Jedině společnými silami se nám podaří vybudovat síť spokojených rodin, které nebudou energie jen slepě odebírat, ale také opravdu rozumět tomu, za co platí. Abychom naši myšlenku podpořili, za každou novou rodinu vás odměníme 1 000 Kč – stačí, když se dozvíme, že nová rodina, která se přidá k Rodinné energii, přišla na vaše doporučení.

Podívejte se také na výhody programu Kasička