Program Kasička
Rodinná energie a.s. logo
Fungujeme
po celé ČR

Program Kasička

Čím víc členů Rodinnou energie odebírá, tím levněji ji získává

Velká rodina přináší spoustu výhod, a to nejen v životě, ale i v energetice. Náš nový program KASIČKA je toho důkazem.

Je to jednoduché. Čím více nás je, tím levněji energii získáme, více ušetříme. S rostoucím počtem zákazníků dovedeme výrazně snižovat ceny elektřiny a plynu. Všichni členové zapojení do programu Kasička energii odebírají mnohem výhodněji.

Chci být členem programu Kasička

Jak můžeme cenu energií snížit?

Naším cílem je pro Vás nakoupit komoditu za co nejnižší cenu. Čím více nás bude, tím více odběrných míst sdružíme a dosáhneme výrazně nižších nákladů. Také se snáze prosadíme na energetickém trhu, energii získáme mnohonásobně levněji a elektřinu i plyn budeme odebírat za nejlepší možnou cenu.

placeholder

Kasička přispívá Vám

Každý člen Rodinky má tedy klíčový význam a možnost zasadit se o výhodnější cenu energie pro všechny. Toho si vážíme a náležitě Vás proto odměníme.

Kasička přispívá Vám. Za uzavření smlouvy na dodávky elektřiny či plynu od nás získáte 1000 Kč. Stejnou částkou Vás odměníme za doporučení nového zákazníka. A to třeba několikrát! Za každou novou smlouvu, kterou díky Vám uzavřeme, tedy dostanete nejen tisícovku z Kasičky, ale i lepší cenu energie.

Proč si tedy jednoduchým způsobem nenavýšit rodinný rozpočet? Pro zapojení se do programu stačí vyplnit své telefonní číslo v kontaktním formuláři. O zbytek se postaráme my a Vy si budete užívat všech výhod.

placeholder

Zprávy z Kasičky každé čtvrtletí

Dostávat pravidelné informace o tom, kolik se nám povedlo společně ušetřit, je důležité. Jsme v tom přece všichni spolu! Každé tři měsíce Vám pošleme zprávu, ve které se dozvíte aktuální stav Kasičky, kolik členů je v programu zapojených a zejména, jak náš počet ovlivní cenu energií a kolik peněz jsme díky Kasičce uspořili.

Kolik rodin je přihlášených do programu Kasička?

Šipka ukazující na výhodu

Kolik rodin zbývá, abyste dosáhli vyšší hranice úspory?

Šipka ukazující na výhodu
Měčec

Jaká je Vaše úspora vůči dominantnímu dodavateli?

Šipka ukazující na výhodu

Kolik procent jste ušetřili oproti předchozímu čtvrtletí?

Šipka ukazující na výhodu

Bonus pro všechny!

V Rodince odměňujeme každého. Všichni zákazníci, kteří s námi uzavřou smlouvu na dodávky energie, od nás obdrží příspěvek na revizi spalinových cest, které jsou ze zákona povinné. Náklady spojené s kontrolou za Vás uhradíme my!

placeholder

Podmínky a doplňující informace

Pro získání odměny 1000 Kč stačí vyplnit kontaktní formulář s požadavkem na uzavření smlouvy v produktové řadě KASIČKA.

Dalších 1000 Kč získáte za doporučení každého nového zákazníka. Je ale třeba myslet na to, že člověk, na kterého nám kontakt poskytnete Vy, musí být předem seznámený s informací, že se s ním spojíme. Zbytek zařídíme my.

Každé čtvrtletí Vám dáme vědět, jak si naše Kasička vede a kolik se nám podařilo ušetřit.

placeholder
Nezávazná poptávka