Ceníky řady PLUS - Rodinná energie
Rodinná energie a.s. logo
Fungujeme
po celé ČR

pro vaše bezpečí

Získejte k dodávkám plynu něco navíc. Jako člen produktové řady PLUS můžete využívat služby specialistů, kteří vám poradí s rodinnými financemi, naučí vás hospodařit jako energeticky efektivní domácnost, a dokonce se postarají o revizi spalinových cest. Vězte, že díky tomuto balíčku služeb ušetříte i několik tisíc korun.

pro bezpečí spalinových cest


Víte, že od 1. 1. 2017 jsou povinné kontroly spalinových cest? Bohužel za to hrozí desetitisícové pokuty. My vám zajístíme kontrolu plynových zařízení, díky které se nemusíte bát o svou domácnost, a dokonce můžete zlepšit i účinnost plynového zařízení.

Šipka

pro bezpečí rodinných financí


Nejsou to jen smlouvy o dodávce energií, které by domácnost měla řešit. Staré a neaktualizované smlouvy o životním pojištění, pojištění domácnosti, hypotéce a dalších... To jsou všechno příležitosti, jak rodinnému rozpočtu ulevit. Ani vám se nechce do tohoto kroku pouštět kvůli zdlouhavému vybírání té správné banky či pojišťovny? I s tím vám v rámci služeb řady PLUS pomůžeme. Nezapomínejte, že volbou správného poskytovatele finančních produktů můžete ušetřit v průměru 15 000 Kč ročně.

Šipka

pro bezpečí tepla domova


Na základě našich zkušeností jsme se rozhodli v rámci řady PLUS poskytovat komplexní energetické poradenství. Poradíme vám, jakou distribuční sazbu byste měli mít nastavenou na základě vaší spotřeby. Zdali by nebylo vhodné zvážit změnu technologií na vašem odběrném místě či provést zateplení objektu za podpory dotačních titulů.


Jak se stát součástí Rodinné energie?


Hlavně jednoduše a rychle. Každý měsíc s dražším dodavatelem totiž může znamenat večeři v dobré restauraci nebo třeba relaxační masáž. Stačí, když nás kontaktujete přes online formulář nebo na telefonu 466 444 444 a my se o celý proces změny dodavatele postaráme za vás. Protože zkrátka nechceme, abyste se trápili vyplňováním smluv, namísto volného času se svou rodinou.

Obchodní zástupci Rodinné energie vám jednoduchou formou vysvětlí vaše možnosti a pomohou vám nastavit tarif na míru, který můžete podle počtu členů v rodině měnit. Protože čím větší máte rodinu, tím větší výhody získáte. A jak se s vámi obchodní zástupce Rodinné energie spojí? Je jen na vás, jestli po telefonu, při sjednané schůzce u vás doma nebo přímo na naší pobočce. Zkrátka se vám přizpůsobíme, abyste se při jednání s námi cítili co nejpříjemněji. Potencionální úsporu s Rodinnou energií si ale můžete vypočítat už teď pomocí našeho kalkulátoru nebo vyplněním online formuláře, do kterého nezapomeňte přidat kopii vyúčtování. V tomto případě vám pošleme výsledek spočítané úspory přímo na zadaný e-mail.

Ceník
Obchodní podmínky

Kontaktní formulář

Co byste jako zákazník Rodinné energie měl vědět

Mám od Rodinné energie elektřinu

  • Proto v případě poruch dodávek nebo závady na elektroměru kontaktujte přímo svého distributora:

  • Přechodem k Rodinné energii měníte pouze svého dodavatele, tedy toho, kdo kupuje elektřinu na trhu, a na základě aktuálního vývoje cen vám může nabídnout levnější dodávky. Vy jako zákazník poznáte výsledky našeho úspěšného jednání za prvé na ceně, kterou hradíte za dodávky, a za druhé na vzhledu svého vyúčtování.

Mám od Rodinné energie plyn

  • Proto v případě poruch dodávek nebo závady na elektroměru kontaktujte přímo svého distributora:

  • Přechodem k Rodinné energii měníte pouze svého dodavatele, tedy toho, kdo kupuje plyn na trhu, a na základě aktuálního vývoje cen vám může nabídnout levnější dodávky. Vy jako zákazník poznáte výsledky našeho úspěšného jednání za prvé na ceně, kterou hradíte za dodávky, a za druhé na vzhledu svého vyúčtování.

Nezávazná poptávka