Je vaším dodavatelem ČEZ? Podívejte se, co vás čeká!
Rodinná energie a.s. logo
Fungujeme
po celé ČR

Je vaším dodavatelem ČEZ? Podívejte se, co vás čeká!


Vážení a milí přátelé,

Je tomu sotva čtyři měsíce, kdy někteří dodavatelé energií navyšovali ceny za dodávku energií pro své koncové odběratele. Dne 31.3.2018 s tím přišla i největší česká energetická společnost ČEZ prodej a.s.. ČEZ vydal 31.3.2018 nové obchodní podmínky, které mají účinnost od 1.6.2018 a to pro všechny zákazníky bez rozdílu spotřeby, ceny či platnosti uzavřené smlouvy. Zkrátka se změna týká úplně všech zákazníků. 

Společně se změnou obchodních podmínek ČEZ přišel i s navýšením ceny za dodávku silové elektřiny a stálých měsíčních platů. Měsíční poplatky za platbu dodavateli se zvedly o 9 Kč bez DPH, což je ročně 108 Kč bez DPH jenom za měsíční poplatky. Cena za spotřebovanou silovou elektřinu se navýšila v každé distribuční sazbě. Připravili jsme pro vás názorný graf, abyste viděli, o kolik bude navýšení právě ve vaší domácnosti. 

 

Pravděpodobně z tohoto navýšení ceny a změny obchodních podmínek nebudete mít radost. Nezoufejte, máme pro vás řešení! Vzhledem k výše uvedené změně u společnosti ČEZ toho můžeme společně využít a zajistit vám levnější dodávky od společnosti Rodinná energie. Stávající smlouvu vypovíme na základě nesouhlasu se změnou VOPD a vy můžete odebírat levnější dodávky již od 1.5.2018 nebo případně od 1.6.2018. Výhodou tohoto ukončení stávající smlouvy je především bezplatné a rychlé ukončení bez výpovědních lhůt či sankcí za předčasné ukončení.

Abyste měli představu, kolik peněz vám rodinná energie ponechá ve vašem rozpočtu, vymodelovali jsme několik variant modelů úspory.  

Není zde uvedena vaše distribuční sazba? Nebo neodpovídá uvedená spotřeba spotřebě vaší domácnosti? Nevadí, rádi vám vypracujeme individuální nabídku přesně pro vaše odběrné místo.


Pojďte se stát součástí Rodinné energie! Stačí, když nám zašlete vyúčtování či smlouvu o dodávkách energií (poptavky@rodinna-energie.cz) nebo nás přijďte osobně navštívit do zákaznického centra v Litomyšli, Na Lánech 764. 

S pozdravem a přáním hezkých jarních dní

Rodinná energie

Nezávazná poptávka